عوامل تعیین کننده قیمت پروتز چشم

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. پروتز چشم و چشم مصنوعی
  4. chevron_right
  5. عوامل تعیین کننده قیمت پروتز چشم

قیمت پروتز چشم نباید دلیلی باشد که شما را از دستیابی به بهترین محصولات و خدمات موجود باز دارد. هزینه پروتز چشم بر اساس فاکتورهای مختلف که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم تعیین می گردد. یکی از عوامل تعیین کننده قیمت، مدت زمان تولید است که استفاده از فناوری های جدید می تواند این مدت زمان را کاهش و کیفیت قطعه را بالا ببرد. همچنین چگونگی وضعیت چشم و نحوه آماده سازی آن برای افراد مختلف تفاوت هایی دارد که بر هزینه نهایی تأثیر خواهد گذاشت.

بهترین قیمت پروتز چشم

مهمترین فاکتورهای تأثیر گذار بر قیمت پروتز چشم

کمترین و بیشترین قیمت پروتز چشم

هزینه پروتز چشم

بهترین قیمت پروتز چشم

جهت انتخاب بهترین پروتز چشم متناسب با هر فرد، گزینه های متعددی باید بررسی شود. بهترین گزینه می تواند با کیفیت ترین آن ها باشد که علاوه بر ایجاد ظاهری طبیعی، دوام و طول عمر استفاده را تضمین می کند. در بحث هزینه ها، بهترین قیمت همیشه کمترین آن ها نیست. مقایسه قیمت ها باید با در نظر گرفتن کیفیت ساخت، طراحی و جنس مواد به کار رفته انجام گیرد. امروزه پیشرفت تکنولوژی و امکان بهره بردن از دستگاه های دیجیتالی، افزایش دقت و سرعت را به دنبال داشته که این امر فاکتوری تأثیر گذار بر قیمت نهایی پروتز چشم خواهد بود.

بهترین قیمت پروتز چشم

مهمترین فاکتورهای تأثیر گذار بر قیمت پروتز چشم

جراحی های مورد نیاز جهت تخلیه چشم بر اساس عارضه وارده، برای هر شخص متفاوت است که برآورد هزینه در این مرحله بر اساس شرایط بیمار صورت می گیرد. در این مرحله برای برداشتن چشم، بیهوشی عمومی یا آرام بخشی موضعی انجام می شود و جراح اجزای چشم را با تکنیک تخلیه یا هسته سازی از بین می برد.

پس از برداشت، کاشتی از اکریلیک سخت در حفره چشم قرار می گیرد که به عضلات اطراف متصل می شود. این ایمپلنت سخت برای قرار گرفتن در عمق حفره چشم ساخته شده و پروتز چشم روی کاشت های چشمی قرار می گیرد. در طی جراحی، یک پوسته پلاستیکی شفاف به طور موقت در پشت پلک قرار می گیرد که این امر از منقبض شدن حفره چشم طی چند هفته اول پس از جراحی جلوگیری خواهد کرد.

کمترین و بیشترین قیمت پروتز چشم

بسته به مورد بیمار، زمان جراحی بین 1 تا 2 ساعت خواهد بود و بر اساس توصیه پزشک، ممکن است نیاز به بستری شدن به مدت یک هفته باشد. ظرف 2 تا 3 ماه پس از جراحی، با تأیید چشم پزشک، بیمار برای دریافت پروتز چشم آماده خواهد شد. در این مرحله، چشم بر اساس شرایط و ظاهر بیمار، شخصی سازی و پس از قالب گیری و ساخت، بر روی چهره فرد امتحان می شود تا با قابلیت امکان ویرایش مجدد، پروتز چشم کاملا متناسب با چهره فرد شود.

قیمت نهایی پروتز چشم

کمترین و بیشترین قیمت پروتز چشم

در برخی از موارد، شخص بیمار می تواند از چشم های مصنوعی موجود و از پیش تولید شده استفاده نماید که هزینه کمتری را برای فرد به دنبال خواهد داشت. برای داشتن یک پروتز چشم سفارشی، چشم از لحاظ سایز و اندازه، متناسب با حفره چشم و از لحاظ ظاهری و رنگ مطابق با چشم سالم یا سلیقه بیمار ساخته می شود. مواد به کار رفته در ساخت چشم، باید به نحوی باشد که دوام استفاده از آن را تضمین و با توجه به امکان جدا شدن چشم، قابلیت شستشو و استفاده مجدد را پشتیبانی کند.

با گذشت سال ها، شیوع بیماری های چشمی در حال افزایش بوده که این امر تقاضای پروتز چشم را در سراسر جهان بالا برده است. بروز آسیب های شدید، بیماری های مادرزادی و سایر بیماری های شدید چشمی، نمونه مواردی هستند که منجر به از دست رفتن چشم می شوند. استفاده از فناوری های جدید، امکان ایجاد با کیفیت ترین چشم ها را فراهم می کند. علاوه بر این، به دلیل سرعت بخشیدن به روند تولید، کاهش قیمت ها را نیز به دنبال دارد.

مناسب ترین قیمت پروتز چشم

جمع بندی

پروتز چشم به عنوان جایگزینی برای اندام از دست رفته، باید دارای ویژگی ها و قابلیت هایی باشد که به شخص دریافت کننده کمک کند تا با آن بتواند با داشتن ظاهری طبیعی به بهترین شکل فعالیت های شخصی و اجتماعی خود را ادامه دهد. دو فاکتور مهم در اینجا، کیفیت ساخت این اندام مصنوعی و قیمت آن است. مجموعه تخصصی ارتوز و پروز کاویان کلینیک با 10 سال سابقه در زمینه ساخت انواع اعضاء مصنوعی و کمک حرکتی همراه شما عزیزان خواهد بود. برای مشاوره رایگان با شماره 22674374 -021 در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

*

code

فهرست